Krąg biblijny

Część zespołu Caritas Caritas działa w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żernikach Wr. od 2005r. Zespół Caritas składa się z 7 osób. Przewodniczącą jest pani Anna Świtoń. Osoby potrzebujące wsparcia materialnego mogą w punkcie Caritas otrzymać produkty spożywcze...

więcej...
Krąg biblijny Krąg biblijny i spotkania z nauczaniem Jana Pawła II
Od 2004 r. w naszej Parafii istnieje grupa modlitewno - dyskusyjna, której celem jest: pogłębianie wiedzy religijnej, medytacja Bożego przesłania zawartego w Ewangelii, zrozumienie Słowa Bożego i życie Nim pośród codzienności...

więcej...Chór Santo Subito Chór Santo Subito
Chór powstał jesienią 2005 roku z inicjatywy mgr Iwony Kurowskiej - katechetki i organistki, i Jarosława Strzały, wtedy ucznia szkoły muzycznej i multiinstrumentalisty. Obecnie chórem dyryguje Iwona Kurowska.

więcej...Wspólnota Dom na Skale Wspólnota "Dom na Skale"
Co dwa tygodnie we wtorek po nabożeństwie odbywa się spotkanie małej grupki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy uwielbienia, poznawania Słowa Bożego i odkrywania jak wspaniałą przygodą może być relacja z Bogiem... Spotkanie w salce parafialnej.
Zapraszamy :)

więcej...


DOMOWY KOŚCIÓŁ DOMOWY KOŚCIÓŁ
Jeżeli jesteście małżeństwem sakramentalnym i chcielibyście:
Budować i pielęgnować miłość małżeńską
Uczyć się rozwiązywania konfliktów
Umacniać i przekazywać swoją wiarę
Tworzyć silną rodzinę
Nawiązać głębszy kontakt i dobre relacje z dziećmi
Doświadczyć życia we wspólnocie
ZAPRASZAMY WAS DO WSPÓLNOTY DOMOWEGO KOŚCIOŁA
tel. 510470090 Hania Chodak lub tel. 607455610 Ania Gierowska
DOMOWY KOŚCIÓŁ jest małżeńsko-rodzinnym ruchem w kościele katolickim. Pomaga małżonkom żyjącym w sakramencie małżeństwa czerpać z łaski i mocy tego sakramentu, uczy ich nim żyć i celebrować go przez całe życie, stając się fundamentem tworzenia zdrowej rodziny.
Dzieląc się swoim życiem, doświadczeniem i modlitwą - małżonkowie umacniają się wzajemnie na podejmowanej przez nich drodze formacyjnej. Dlatego raz w miesiącu spotykają się pod opieką kapłana w małych wspólnotach – kręgach złożonych z 4-7 małżeństw.

więcej...
Lokalny dostawca internetu:

www.pwpunkt.pl